Salvesta ilusad sündmused ning loo üks kaunis kalender.

Home / Uncategorized / Salvesta ilusad sündmused ning loo üks kaunis kalender.

Miks mitte kinkida kalender laste piltidega kallile vanaisale? Samuti fotoraamat on tore kink – saaksid iga kauni hetke kõrvale kirja panna tabav jutt, et fotomälestus meeldejäävam oleks.  Meie tootevalikus on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid erimõõtudes. Leiad kindlalt enda jaoks vajaliku!

Müügihitt on algaval aastal fototapeet!  Sa saad printida fototapeediks foto oma perekonnast, lemmikloomast või autost. Kui aga arvad, et see pole Sinu jaoks, siis nt seinakleebised muudavad toa huvitavamaks.  Muuhulgas on müügis kleebised ka autodele ja ka teistele masinatele, mida saaksid täitsa ise kujundada.

Kui oled tudeng, siis on köitmine ilmselt Sulle tuttav teema. Ei ole vaja riskida valmis lõputööga ning tee köitmine parima teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on sel kuul soodushinnaga. Kui aga Sul veel puudub enda visiitkaart siis nüüd on parim aeg visiitkaardi tellimiseks!

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on ideaalne variant, kuidas toale iseloomu lisada. Lõuendile saab printida endale sobiva foto. Fotolõuend jätab mulje nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele,kingikviitrid, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *