Salvesta oma mälestused ning loo üks kaunis kalender.

Home / Uncategorized / Salvesta oma mälestused ning loo üks kaunis kalender.

Kalender sobib perfektselt samuti kinkimiseks – vanaemal oleks kindlalt rõõmus meel sellise kalendri üle. Teine nutikas lahendus on fotoraamat, kuhu on võimalik lisaks piltidele samuti oma laused lisada.  Meie toodete seas on kalendrid kontorisse ja koju, kalendrid eridisainiga. Leiad kindlasti enda jaoks õige!

Eriti populaarne on sel aastal fototapeet!  Sa võid printida fototapeediks foto pereliikmetest, koduloomast või loodusest. Kui aga tunned, et see on Sinu jaoks liig, siis näiteks seinakleebised muudavad ruumi hubasemaks.  Lisaks on müügis kleebised ka firmaautodele ning teist sorti esemetele, mida saad ka ise välja mõelda.

Kui oled tudeng, siis on köitmine ilmselt Sul teemas. Soodsa hinna eest arvestustöö köitmine meil! Kas Sinul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-kaupluses! Kui aga Sinul veel puudub oma visiitkaart siis nüüd on parim aeg visiitkaardi loomiseks!

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on riidest materjal, millele on prinditud pilt. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Fotolõuend jätab mulje nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa.

Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega- https://www.picturehappy.ee/et/calendars2/intro/lineup/

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *