Salvesta enda hetked ning loo üks kaunis kalender.

Home / Uncategorized / Salvesta enda hetked ning loo üks kaunis kalender.

Kalender sobib suurepäraselt samuti kingina – emal oleks kindlalt rõõmus meel kauni kalendri üle. Veel üks lahe mõte on fotoraamat, kuhu saab lisaks fotodele samuti oma laused kirjutada.   Telli endale sobivas suuruses kalender koju. Leiad kindlasti omale sobiva!

Kas Sa juba oled kuulnud, et fototapeet on jälle popp? Miks mitte panna läbi aegade kõige armsam pilt seinale, et seda päevast päeva vaadata? Seinakleebised on väga hea lahendus ühte tooni seinale. Disaini ise enda jaoks kleebised meie veebilehel!

Kvaliteetne bakalaureuse töö köitmine on kõige viimane, kuid väga oluline samm töö protsessis. Ära riski enda diplomitööga ning teosta köitmine parima teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on praegu allahindlusega.

Disaini oma visiitkaart – meie nõustajad on abik Sulle vajadusel oma ideedega- https://www.picturehappy.ee/et/canvas/

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on kangas, millele on prinditud vabalt valitud pilt. Foto saad valida ise ning selle seina riputada. Fotolõuend näeb välja nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Anna meile oma soovidest teada!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *