SUUR HINNASULA ENAMUS FOTOTOODETELE

Home / Uncategorized / SUUR HINNASULA ENAMUS FOTOTOODETELE

Kas Sa oled kunagi mõtisklenud, mida oleks võimalik luua fotode abil? Meie juures on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja loomulikult traditsiooniline fotode trükkimine endale sobivas mõõdus.

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas selle aasta suvekuudel on olnud natuke rohkem seiklusi? Kui on toredad olukorrad, siis on ka hulganisti hetki mida meelde jätta.  Fotode trükkimine meie kaupluses on kasulikum kui kunagi varem.  Kui aga soovid kõik fotod kaante vahele saada, siis on suurepärane lahendus luua kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii on vahva mõnel vaiksemal õhtul meenutada, kui soe suvi see oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on väga armas kingiidee enda sõpradele. Kui aga soovid, et lisaks piltidele oleks lisatud ka kasulikumat infot, siis meilt on võimalik tellida ka kalender.  Kalendrid on lisaks vahva kingitus igale sünnipäevalapsele, eriti sõbrale- https://www.picturehappy.ee/lv/arikliendile/.

LISA KODULE MAITSEKUST  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sulle on tähtsaks jäänud mõni hetk, mida tahaksid vaadata kogu aeg, siis osta seina peale fototapeet. Näiteks, on võimalik fototapeedile lisada foto endale tähtsast kohast – lapsepõlvekodu või lihtsalt ilus looduspilt, või ka pildi enda armsamatest – kas siis loomast või oma pereliikmest. Kui aga Sa ei soovi kogu seinale pilti trükkida, siis on võimalik muretseda endale ka fotolõuend. Fotolõuend on maitsekalt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend lisab rohkelt stiili toale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka trükk riietele on viimaste aastatega muutunud aina kuulsamakas interjööri elemendiks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele muutunud käepäraseks ka sõpruskondade ja töökaaslaste seas.  Telli ainulaadsed t-särgid oma seltskonnale – nii leiate kergelt üksteist suuremal üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole ainuke teenus, mida meilt tellida saab. Teenuste seas on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ning samuti köitmine. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on palju lihtsam kui see alguses tundub – võta meiega ühendust ja me juhendame sind. Lisaks saad soetada ka seinakleebised, millel on kas ettevõtte logo või muu info. Kleebised on käepärased, kui tahad oma tegemisi promoda mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi rattale! Kui aga oled õpilane, siis mõistad hästi, kuidas õiged mõtted ilmuvad viimasel hetkel. Seepärast on köitmine meie kaupluses väga kiire ning soodne protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *