SUVINE HINNASULA KÕIKIDELE FOTOTOODETELE

Home / Uncategorized / SUVINE HINNASULA KÕIKIDELE FOTOTOODETELE

Kas Sa oled kunagi mõtisklenud, mida saaks valmistada fotodega?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning see pole kaugeltki veel kõik!

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

See suvi on olnud väga päikeseline ning kindlasti ka samuti põnev. Siis on tõenäoliselt ka õnnestunud teha ilusaid fotosid! Fotode trükkimine meie e-keskkonnas on odavam kui teiste kampaaniate ajal.  Kui aga tahaksid kõik fotod kaante vahele mahutada, siis on suurepärane lahendus luua kohe fotoalbum või fotoraamat. Taolist raamatut on mõne aja pärast ikka väga tore lugeda! Fotoalbum ning fotoraamat on ka lahe kingiidee näiteks emale. Teine võimalus on kokku panna kalender – saad ise otsustada missugused fotod, millisesse kuusse lisad ja samamoodi märgistada ka kõikide vajalike inimeste tähtpäevad.  Ja muidugi on kalendrid kabinetti sobilikud.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei aegu kunagi, kui jäädvustad seina maitseka ja enda jaoks olulise pildi. Fototapeedile võid trükkida igasugu asju – kauneid kohti looduses, pilti iseendast või lähedastest, koduloomadest või mõnest ägedast filmikangelasest – sest kui pilt meeldib Sinule, ei tüdine sa sellest nii ruttu! Kui aga Sa ei soovi kogu seinale pilti trükkida, siis on võimalik muretseda endale ka fotolõuend. Fotolõuend on hästi trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on ilus disanielement seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimaste aastastega kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele populaarsemaks saanud ka sõprade ja ettevõtete seas.  Miks mitte disainida lahedad särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ja minna koos festivalile?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie veebikeskkonnast on lisaks võimalik tellida ka erinevaid teisi tooteid, mida edukal firmal vaja võiks minna.  Teenuste seas on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja samuti köitmine. Visiitkaartide trükkimine on  tegelikult üsna kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peale läheb on valmis mõeldud. Lisaks saab tellida ka seinakleebised, millel on kas ettevõtte logo või muu info.  Kleebised saad kleepida igale pinnale kuid tähtis on see enne valmis mõelda, millisel konkreetselt tahad kleebiseid kasutada ning osta need ka siis õigest materjalist. Pealegi on üks teenustest, mida me pakume – köitmine! Köitmine on kiire ja mugav nendele, kes peavad oluliseks oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

https://www.picturehappy.ee/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *