KUUM HINNASULA KÕIKIDELE FOTOTOODETELE

Home / Uncategorized / KUUM HINNASULA KÕIKIDELE FOTOTOODETELE

Tõenäoliselt ei ole tavainimene mõelnud, missuguseid on võimalusi nüüdisajal fotode trükkimiseks. Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine sobilikus suuruses.

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas selle aasta suvehooajal on olnud oodatust lahedamad seiklused? Siis on vist ka kogunenud ilusaid fotosid! Kasuta võimalust, sest fotode trükkimine meie poes on kõige parem! Pealegi pakume võimalust kiirelt internetikeskkonnas luua ka vahva fotoalbum või fotoraamat oma fotodega. Nii saad hiljem vaadata, kui tore suvi see oli. Fotoalbum ning fotoraamat on lisaks ideaalne kink näiteks vanematele. Veel üks võimalus on luua kalender – saad ise välja valida missugused fotopildid, millise kuu alla lisad ja samamoodi äramärkida ka kõikide vajalike inimeste sünnipäevad.  Kalendrid on loomulikult vahva kingitus igale sünnipäevalapsele, eriti lähedasele.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet on alati moes, kui jäädvustad seina peale maitseka ning enda jaoks armsa foto. Fototapeedile võid trükkida kõike mida soovid – looduskauneid kohti, enda või lähedaste pilti, lemmikloomast või mõnest lemmikust kangelasest – sest kui pilt meeldib Sulle väga, ei tüdine sa sellest nii ruttu! Kui aga Sa ei taha tervele seinale pilti trükkida, siis on võimalik soetada ka fotolõuend. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on stiilne kaunistus ruumi seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimastel aastatel kogunud t-särkide trükk. Kui varasemalt oli trükk riietele aktuaalne ainult võistkondade seas, siis nüüd on võimalus teha seda kõigil kes soovivad, et särk neid ühendaks. Miks mitte luua ainulaadsed särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ja minna koos üritusele?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie ettevõttest on lisaks võimalik tellida ka palju teisi tooteid, mida toimival ettevõtjal vaja võiks minna.  Näiteks võime trükkida Sinu enda väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on mitu korda lihtsam kui see alguses tunduda võib – võta meiega ühendust ning me juhendame sind hea meelega. Lisaks on võimalik tellida ka seinakleebised, millele on kujundatud on kas firma logo või muu info.  Kleebised on võimalik kleepida ükskõik mis pinnale kuid väga tähtis on see enne välja mõelda, millisel täpsemini soovid neid kasutada ning soetada need samuti siis õigest materjalist. Lisaks on üks teenustest, mida meie juures teha saab – köitmine! Köitmine on ülikiire ja taskukohane nendele, kes peavad oluliseks oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *