SUUREPÄRASE TOOTEVALIKUGA HOKIPOOD

Home / Uncategorized / SUUREPÄRASE TOOTEVALIKUGA HOKIPOOD

On viimane hetk ette valmistada tulevaseks jäähoki põhihooajaks. Astu läbi, et teada saada, milliste toodetega kostitab Sind hokipood algaval sessoonil. Loomulikult oleme kaupade valiku mõttes juhtival kohal. Töötame selle nimel, et meie poe tootevalikus oleks kogu aeg ainult kvaliteetseim ja kaasaegsem jäähokivarustus. Jäähokihooaja algamise puhul on kaupluses ka häid pakkumisi – ära maga neid maha!

TURVALINE VARUSTUS

 

Teeme koostööd suuremate kaubamärkidega, mis tagavad varustuse garantiid. Veebipoe (hokikaubad) toodete sisse kuuluvad uisud, kepid, riided ning aksessuaarid – kõik, mida hokimänguks vajad. Panime kirja, mida meie hoki varustus täpsemalt tähendab.

 

HOKIKEPID

 

Erisuuruses hokikepid – suurte ja väikeste hoki kepid ja nende aksessuaarid. Otsingufiltri abil saad valida vajalikke omadusi ning tutvuda valikuga. Kui sooviksid rohkem infot selle kohta, kuidas määratakse hokikeppide hind, siis hea meelega räägime sellest lähemalt.

Leia endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – kõiki uiske pakume erisuurustest ja ainult parimatelt kaubamärkidelt. Jäähoki uisud on mõeldud nii meestele kui ka naistele. Iluuiskude puhule tootevalikus on uisud ainuüksi naistele.  Uisutajale peavad uisud olema heakvaliteedilised, et soodustada tulemusi ja mugavusetunnet.  Internetipoest leiad ka igasugused aksessuaarida, mida uiskude kasutamisel vaja oleks.

 

RIIETUS

 

Väga moodsad riideesemed soojaks ja külmaks hooajaks. Nokamütsid on olnud väga populaarsed meie klientide hulgas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Kodulehe filtri abiga saad teha valiku nii suuruse, värvi kui ka firma järgi.

 

Ka hokisärgid kuuluvad suve hooaja riietuse tootegrupi alla.  Ägeda prindiga või hea hingavusega – saad valida kõik omadusi koos või eraldi. Alati saad olla kindel – ükskõik, mille valid, on see hea kvaliteediga.

 

TULE OSTLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga kurnav spordiala, siis on tähtis, et hokivarustus oleks väga kvaliteetne.  Kui tahad muretseda tooteid garantiiga – vali meie hoki pood. Toetame sind nõuga, et jõuaksid vajaliku tooteni kiiremini. Hoki uisud ja hoki kepid on kui lähemalt uurida väga palju detailsemad kui esmapilgul tunduda võib. Sirvi veebipoodi või tule kohapeale!

Premeeri ennast algava hooaja puhul uue varustusega?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *