RIIDEPOOD KILOMAX KOLIS INTERNETTI

Rõivaste taaskasutusega puutuvad mingil määral kokku kõik. Riiete kasutusaja pikendamine ehk nende laenutamine, edasimüümine, äraandmine ja ümbertöötlemine on Eestiski saamas üha igapäevasemaks. Ostes meeldiva riideeseme justnimelt second-hand-poest, on rõõm küllap suuremgi kui uhiuue, aga kallihinnalise ihuvarju ostmisel.

Paljudele on mööda riidepoode ja kaltsukaid käimine üks tänuväärsemaid ajaviiteid. Ent vahest olete vahel näinud ka igavlevaid šoppajate kaaslasi, kes seal parema meelega ei oleks. Nemad eelistaksid oma garderoobi uusi esemeid valida pigem internetist. Suur on mõne inimese üllatus, kuuldes, et veebist võib leida ka häid uusi ja vähekasutatud riideid.

Vajuta siia – https://www.e-kilomax.lv/et/296-teksad!

Vähekasutatud rõivad veebipoest

Oma poodidega Tallinnas ja Pärnus tegutseva Kilomaxi kaupluseid on häid riideid armastavad külastajad väärtustanud juba aastaid. Lääne-Euroopast toodud hea kvaliteediga kaup tuleb otse sealsetest rõivaste kogumispunktidest.

Pandeemia kestes otsustas kauplus oma riiete ja aksessuaaride müümiseks avada ka netipoe, kus huvipakkuvate toodetega võib tutvuda fotode ja kirjelduste abil. Netipoes müüakse tuhandeid riideid tuntud ja vähem tuntud brändidelt, mis tähendab seda, et tühjade pihkudega ei jää keegi.

Nõnda saab second-hand‘is šoppamist kogeda seegi, kes sooviks oma riideostud joonde ajada näiteks parasjagu kontoris netis surfates. Koduteel jääb üle vaid pakk automaadist üles korjata. Eks on alati ka oht, et internetist tellitud mantel või särk ei istu nii hästi kui tahaks, aga sel juhul on võimalik kaup ilma suurema vaevata tagastada.

Meestele, naistele ja lastele

Uus naiste- ja meesteriiete e-pood on mõeldud neile, kes väärtustavad head väljanägemist ja kõrget kvaliteeti – valikus on nimekate kaubamärkide erilised riided ja jalanõud, mis muudavad nende kandja kõigis situatsioonides enesekindlamaks.

Avades meesteriiete sektsiooni, leiab valikust muuhulgas sajad ja tuhanded särgid, ülikonnad, kardiganid, teksapüksid, joped, spordiriided, lühikesed püksid, pidžaamad, tossud ja aksessuaarid. Naisteriiete seast leiab muuhulgas kleidid, kardiganid, topid, teksad, retuusid, mantlid, ülikonnad, lühikesed püksid, spordirõivad, aluspesu, kombinesoonid, jalatsid ja aksessuaarid. Lai valik riideid on kaupluses ka poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

Võite saada Kilomaxi veebipoega päris headeks sõpradeks, kui otsite kauakestvaid riideid või jalanõusid, olgu siis naistele, meestele või lastele. E-poodi tasub külastada suhteliselt sageli, et leida viimaseid sooduspakkumisi ja uusimaid tooteid.

Andke vähekasutatud riietele uus võimalus, tutvudes värske selektsiooni meeste- ja naisteriiete ning jalatsitega veebisaidil www.e-kilomax.lv/et. Selleks, et kaunis välja näha, ei pea välja käima paljuaega ja raha!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *