KÜLASTA TEISE RINGI RIIETE POODI INTERNETIS

Kellele poleks sümpaatsed inimesed, kes on suutnud enda igapäevatarbimise muuta võimalikult jätkusuutlikuks? Omapärased leiud kasutatud rõivaste poodidest ja olemasolevate riiete ümberõmblemine on nende riietusstiili muutnud tõepoolest unikaalseks. Vahest olete isegi mõnest vähekasutatud riiete poest paar eriti head üllatust koju toonud.

Nii mõnedki meist hindavad võimalust sisustada mõni vaba hetk riidekauplustes erinevaid riideid proovides. Teisi võivad riidelettide külluslik valik ja kliendid aga häirida(vaata rohkem siit – https://e-kilomax.ee/sieviesu-apgerbs/apgerbs/dzinsi.html). Seetõttu soetavadki paljud enamiku oma riidekapi sisust käepäraselt veebist, kus pakkumine on tõepoolest kordades suurem kui mistahes kaupluses. Ent kas olete kunagi veebist ostnud kasutatud rõivaid? Kas teadsite, et neid üldse veebis müüaksegi?

Vähekantud rõivad netist

Oma poodidega Tallinnas, Pärnus ja Läti linnades tegutseva Kilomaxi kaupluseid on häid riideid armastavad kliendid väärtustanud aastaid. Lääne-Euroopast valitud hea kvaliteediga kaup tuleb otse sealsetest rõivaste kogumise- ja sorteerimise punktidest.

Koroonakriisi jätkudes otsustas pood oma riiete klientidele pakkumiseks avada ka e-poe, kus huvipakkuvate toodetega võib tutvuda fotode ja kirjelduste abil. Kaupluses müüakse tuhandeid riideid tuntud ja vähem tuntud brändidelt, nii et tühjade kätega ei jää keegi.

Veebilehel on teil võimalus osta endale meelepärased täiesti uued või vähekantud riided kodust väljumata. Tellimuse saab vormistada paari hetkega ning teie ostukorvi sisu saadetakse sobivasse Omniva pakiautomaati. Kui aga selgub, et ostetud kaup mingil põhjusel teid ei rahulda, võib ostetud riided ka tagastada.

Veendu oma silmaga

Vahete-vahel mõne uue riideeseme ostmine kingib sageli piisavalt uut jõudu, et alustada uut töö-või puhkepäeva värskelt ja end hästi tundes. Firma on omaltpoolt teinud kõik võimaliku, et nende pakutavad eksklusiivsed rõivad ja jalatsid oleksid ühtmoodi ilusad, moekad ja heakvaliteedilised nii naistele kui meestele.

Kasutajasõbralikus e-poes võivad mehed tutvuda laia valiku mantlite, pükste, lühikeste pükste, ülikondade, bleiserite, sviitrite, spordirõivaste ja paljude teiste riideesemetega. Naiste jaoks on šoppamine ehk veelgi põnevam, kuna valikus on ka seelikud, kardiganid, pluusid, sukkpüksid, ööriided, aksessuaarid, jalanõud ja veel palju muud. Ühtlasi leiab veebipoest riideid poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

Kilomaxi veebipoest leiate usaldusväärseid riideid ja jalatseid nii meestele kui naistele. Kõigest ühe klikiga leiab üles kõik sooduspakkumised ja uued tooted, mis muudab lehe kasutamise veelgi nauditavamaks.

Andke vähekasutatud riietele uus võimalus, viies end kurssi värske ja professionaalse valiku meeste- ja naisteriiete ning jalatsitega kodulehel www.e-kilomax.lv/et. Selleks, et mõjuv välja näha, ei pea kulutama palju vahendeid!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *